czwartek, 22 sierpnia 2013

Nadzieja...

Nadzieja jest dla każdego człowieka radością tak jak i przekleństwem ponieważ z nadzieja można się urodzić i już do końca z nią pozostać a inaczej cierpieć 

starch

Cześć jestem dziewczyną,która lubi nożyczki i śpiew..

            Jak nagłowk przectawia jestem groźną dziewczyną na zewnątrz w środku wrażliwą która kocha śpiewać ale wstydzi się o tym mówić przy ludziach bo boi się krytyki i tego że przyjaciele tego nie zaakceptuja,wię się z tym ukrywam dla siebie i swoje marzenia chowam pod biurkem w brudnopisie.
          Zaczne od tego że jestem postrzegana z wredną dla otoczena bez żadnego hobby a jest inaczej kocham śpiewać i grać na instrumentach to mi sprawia radość i dzieki muzyce zapominam o wszelkich problemach a szczerze mówią każdy je ma ...