czwartek, 22 sierpnia 2013

Nadzieja...

Nadzieja jest dla każdego człowieka radością tak jak i przekleństwem ponieważ z nadzieja można się urodzić i już do końca z nią pozostać a inaczej cierpieć 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz