Nadzieja
czwartek, 22 sierpnia 2013
Nadzieja...
Nadzieja jest dla każdego człowieka radością tak jak i przekleństwem ponieważ z nadzieja można się urodzić i już do końca z nią pozostać a inaczej cierpieć
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz